Patilerindeki Siyahlık Nedir ?

Polyester

Patilerindeki siyahlık nedir yeni farkettim cumartesi sahiplenmiştim iki yaşlarında üç hafta önce vefat eden kedimi unutabilmek için sahiplendim şuanki kedimle alışma sürecindeyiz sevdirmiyor kendini pati atıyor evimize ve bize alışmasını bekliyoruz

6 CEVAP

miabia

kedilerin tüyleri gibi patileride renkli olabilir, bizim kedimizinde öyle gayet normal bir durum yinede emin olmak için veterinerinize danışabilirsiniz

edadnmzr

Benimkinin de arka patilerinde siyahlık var, kedinin rengiyle ilgili normal yani 🐾

Polyester

Bazıları pembe diğerleri siyah vefat eden sarman kedimde böyle bişey görmedim patileri pembeydi buyuzden merak ettim kan filanmı topladı kendini elletmiyor bize alışınca veterinere götürcem travma yaşatmak istemiyorum zaten çok ürkrk

Hilalkoca

Korkmanıza hiç gerek yok bizim küçük hanımında patilerinin bir kısmı pembe bir kısmı siyah. 💕

UmmSukufe

Merhaba eğer siyahlık olan kısımlarda herhangi bir deri sorunu var ise veterinerinize danışın derim. Belki basmaması gereken bir yere basmış olabilir. Fakat diğer yerleriyle aynı ise rengindendir. Kedinizin tüyünde siyahlık da var çünkü ve tüylerine göre pati renkleri de değişiyor :) benim kız da bicolor o yüzden arka patileri krem ön patileri kahverengi :) Başka kedilerim de var golden renkte onların da siyah.

Polyester

Deri sorunu yok ilk defa görünce tedirgin oldum patilerin üstüne basabiliyor gece karanlıkta küçük toplarla oyun oynamıs sabah baktım ayak ucumuza yatmış yavaş yavaş alışıyor kendinin sevdirse tam olucak diğer şikayetleri zamanla aşıcaz biiznillah