Kedim Artık Yanımda Uyumuyor

denizz01

kedim önceden hep benim yanımda ayak ucumda yatardı ama şu an birkaç haftadır asla gelip yatmadı başka biri yatıyorsa gidiyor onun yanına yatıyor bunun sebebi ne olabilir acaba ve nasıl tekrar alıştırabilirim

2 CEVAP

Mustafa245

Tekrardan alistirmazsaniz kendi istediği zaman zaten gelir zaten yanınıza. Benim kedilerim mesela 2 gün yanımda yatıyorlarsa haftanın 3 günü yan yana diğer odada yatıyorlar. Galiba kediler arada degisikligi seviyorlar. Ablam evime kalmaya geldiğinde kedilerim gidip ablamın yanında yatıyorlar.

sconnie

sizinle ilgili onu rahatsız eden bir durum vardır ona kızdıysanız küsmüş olabilir ya da çok sert seviyorsanız çekiniyordur sizden ya da en basiti uyurken çok hareketliyseniz rahatsız olmuş olabilir