Gastro Mama / Antibiyotik / Tüy Dökümü

pablopicasso

Merhaba

Teşhisimiz sonucu 3 hafta sürecek antibiyotik ve mide koruyucu tedavisine başladık. Gastro mama desteğine ise daha öne. Tüm bunları kullanmaya başladığımızdan bu yana inanılmaz tüy dökümü var.

Mama ile hem hills hem de veteriner ile görüştüm mümkün olmadığını söylediler.

Ya ilaçlar yada içme stresi bunu yapıyor olabilir mi sizce? Deneyimleyen varsa aydınlatabilir mi?

Şimdiden teşekkürler🙏

4 CEVAP

NorthNight

Hastalık süreçlerinde tüy dökümleri artıyor bir çok kedide, stresten, genel dirençleri düştüğünden vs.
Tedavi sırasında uygun olurmu emin değilim veterinerinize danışın ama bizde kızgınlık+hastalık dönemi sonrası baya yoğun bir tüy dökümü yaşamıştı. Biofeline plus b kullandık neredeyse bitirdi tüy dökmesini. Şişe bittikten 2,5 ay kadar sonrada etkisi devam etti. Taradığımda bile anca bi nohut kadar tüy çıkardı. İsterseniz bir danışın uygun görürse deneyebilirsiniz.

pablopicasso

#NorthNight

Birkaç gün önce kullanmaya başladım.

Daha önce de olmuş. Veterinerimiz vetoskin ile desteklemişti. Hemen anında kesilmişti. Ama onuda verirken çok gerilmişti😇

Şu sürecimiz bitince veterinerimizde onaylarsa tekrar başlayabiliriz umarım.

pablopicasso

#NorthNight

Birkaç gün önce kullanmaya başladım.

Daha önce de olmuş. Veterinerimiz vetoskin ile desteklemişti. Hemen anında kesilmişti. Ama onuda verirken çok gerilmişti😇

Şu sürecimiz bitince veterinerimizde onaylarsa tekrar başlayabiliriz umarım.

pablopicasso

#NorthNight

Birkaç gün önce kullanmaya başladım.

Daha önce de olmuş. Veterinerimiz vetoskin ile desteklemişti. Hemen anında kesilmişti. Ama onuda verirken çok gerilmişti😇

Şu sürecimiz bitince veterinerimizde onaylarsa tekrar başlayabiliriz umarım.