Parazit İlacı ?

Miril

Kedim dışarı kaçtı ve ilk defa 1 gece dışarı da kaldı üzerine pireler gelmiş veterinerden damla aldım ense damlası eve gelince ensesine uyguladım ondan sonra sürekli o kısmı kaşımaya kulaklarını ve kafasını sallamaya başladı sürekli huylaniyor orasını kaşıyor 24 saat geçti ilaçtan sonra hâlâ aynı dün sürdüm bugün veterinere gittik herhangi bir şey olmadığını söyledi aldigim veterinere sordum ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım dedi neden böyle oldu böyle bir durum yaşayan oldu mu ?????

17 CEVAP

Miril

Şimdi biraz daha iyi gibi azaldı biraz kulağını değil ensesini kasiyor kulağını da böyle huylaniyor gibi yapıyor kafasını sallıyor ilk defa kullandığımız bir ilaç markası olduğu için ve ilk defa pirelendi ondan olmuş olabilir mi diye düşünüyorum

Miril

Kendi taragiyla taradım banyo yaptırdım ilaçta sürdüm baya inceledim bir şey çarpmadı gözüme ama ilaçtan sonra oldu daha çok o yüzden ilaçtan şüphelendim