Parazit İlacı ?

Miril

Kedim dışarı kaçtı ve ilk defa 1 gece dışarı da kaldı üzerine pireler gelmiş veterinerden damla aldım ense damlası eve gelince ensesine uyguladım ondan sonra sürekli o kısmı kaşımaya kulaklarını ve kafasını sallamaya başladı sürekli huylaniyor orasını kaşıyor 24 saat geçti ilaçtan sonra hâlâ aynı dün sürdüm bugün veterinere gittik herhangi bir şey olmadığını söyledi aldigim veterinere sordum ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım dedi neden böyle oldu böyle bir durum yaşayan oldu mu ?????

17 CEVAP

apovlitos

ense damlasının markası neydi?

Miril

Bioline

Miril

Biyoline

yasement

Pireler gitti mi peki? Tahris olmustur pirelerin yasadigi yerler belki, oyleyse zamanla gecer

GoldenOdin

Bence fiproes falan kullanın biyoline bildiğim kadarıyla o kadar kaliteli değil

efruzg

Çoğu vet biyoline marka kullanıyor .. bizde kullandık ama dediğiniz gibi birşey yasamadık :/

Miril

Pireler gitti ama sürekli kaşınıyor kulağını sallıyor hızlı nefes alıp veriyor huylandığı zamanda :/

SelinTuksal

damlayı siz mi sürdünüz, ya yanlış sürdüyseniz?

SelinTuksal

ya da damlanın tarihi geçmiş olabilir mi

Miril

Bizde ilk defa kullandık biyoline ve ilk defa kendim uyguladım keşke götürseymişim ondan mı onuda bilmiyorum gerçi ama neden olduğunu anlayamadık

Cotontzu_Siri

Alerji yapmış olabilir mi

Miril

Yanlış yere sürmedim ya ensesine sürdüm kaç defa gördüm sürülüşünü ama bu markayı ilk defa kullandık

Miril

Bilmiyorum ki bu belirttigim tepkileri dışında bir şeyi yok şükür veterinerde öyle bir şey söylemedi

yasement

Enseye yapildiysa dogrudur zaten pireler de gitmis damla yapmasi gerekeni yapmis. Kulagini nasil kasiyor icini mi kasimak istiyor gerci kulak uyuzu falan olsa veteriner soylerdi dediginiz gibi.

KedimVar

Biyoline biz de kullandık ve böyle bir sorun yaşamadık. Pirelerin gittiğine emin misiniz? Gitmedilerse belki ondan kaşınıyordur. Kedim pirelendiğinde en çok kulaklarının Oray'ı kaşıyordu çünkü. İnsanlar için kullanın bir bit tarağı alıp kedinizi tarayın. Bakın bakalım pireler gitmiş mi gerçekten.