Kedi Hırıltı Mırıltı

mrvcbcgl

Merhabalar 9 aylık kedim onu sahiplendigim gunden beri 10 dk Yanliz kalinca beni bulup yanima gelip sürtünüp hirlamaya basliyor özellikle uyurken dokunup sarildigimda hirliyor sabah miyavliyor surekli yanima gelip yuzumu yalıyor yine hirliyor beni uyandirdiktan sonra kendisi yanımda uyuyor gunde en az bunu 10 kere yapiyor hırlıyor tek birakamiyorum ben evde ama artik büyüdü biraz tek kalmasi benimde dışarı cikmam gerek ama sürekli yanimda yada kucagimda 🤭

2 CEVAP

gece18

Alıstırmıssınız bence. Benimki 4 aylık, her allahın gecesi yanıma sokulup mırlayarak kendini sevdirip direkt yatagına gider uyur. Ama artık gecede alıstırmamak lazım aslında. Yapmamaya calısın.

mrvcbcgl

Evet aynisini yapiyor evde tek kalamiyor ya ben yada annem.kaliyor benimde isim oluyor markete bile gidemiyorum asiri derece sevgi istiyor ve alisti🥺