Yardımmm

Atom5225

arkadaşlar kedime az bişey mama yedi. Suyu yanında olmaaına rağmen bakmadı . 6 saattir beraberiz. Kucağımda biraz yattı sevdim ondan beri hee yanına gittiğimde kaçıyor. Kum kabının içine aoktum ilk başta kaçrıtsonra tekrar soktım patsitle eşelettim aonra çıktı gitti. Çişini yapana kadar beklemelimiyim.

7 CEVAP

Cotontzu_Siri

Ona biraz zaman verin. Kendi haline bırakın. Zamanla kendi alışır.

miasugok

Şöyle bi şey geldi aklıma eğer evde başka bir yere yaparsa kum kabını direk oranın üstüne koyun. Kokuya gidince kum kabına gitmiş olur. Yani bence öyle olur :)

Atom5225

Evde bir yere yaparsa oraya hep yapar diye korkuyorum

miasugok

Aldığınız yerde kumuna yapıyorsa bence sizin evinizde de kumuna yapacaktır diye düşünüyorum

Atom5225

Sokak kedisi. Aldığım kişi bahçede bakıyordu

Cotontzu_Siri

Yaptığı yeri sirkeyle temizleyin. Normalde burnunu sürtün ve yüksek sesle uyarın derdim ama ilk başta sizden çekinmesin.

Atom5225

İnşallah. Yapana kadar beklicem. Eğer evin başka bir yerine yaptıysa koku gelir miydi