Kedi Çamaşır Sulu Şu İçti

Aysenurbsgn

Merhaba, az önce ben odadayken annem salonda yerleri sildiği çamaşır sulu suyu bırakmış. Bizim kedide içmiş. Az içmedi ama çok fazla da içmedi. Şu an bir şeyi yok ama bir zarar olursa ne zaman belli eder ve ne yapabiliriz acaba

15 CEVAP

Cotontzu_Siri

tam tersine kediler de, köpekler de bayılır :D bağımlılık yapıyo onlarda

Paw_Paw

Acil veteriner!!!!

Aysenurbsgn

Veterinere götürdük. 1,5 saat önce içtiyse şimdi şok belirtileri olurdu yok bunda dedi ama yine de mide koruyucu, zehir etkisi geçirici antioksidan gibi bir şey yaptı.

Cotontzu_Siri

Birşey olursa zaten belli olur. Herhangi bir anormallik görürseniz veterinere gidin.

Paw_Paw

Kafa yapıyo galiba:) hahaha

Princess_Lady

Veterinere ne olur ne olmaz götürün.

Zarar verse veteriner yapmazdı

Yampirik

Çamaşr suyunun kokusunu kediler sevmez aslında nasıl içti ?

Yampirik

hadi ya ilk defa duydum öğrendim şuan :D Bizimki kokusunu uzaktan aldığı an da kaçıyor ahaha

Yampirik

Umarım bu yavrucağa bişey olmaz

Aysenurbsgn

Daha önce hiç yaptırmadığımız için bir bilgimiz yok veterinerin yaptığı şeyler zarar vermez değil mi? Kedimiz 11 aylık olmasına rağmen yavruları var diye aşılarınıda yaptırmadık daha. İlaçlar ona zarar verecek türden değil ve emzirmeyle de yavrulara geçmez dedi veteriner ama artık veterinerlerin dediklerine bile tam olarak güvenemiyoruz

Petdostu

Veterinere götürün

martha

niye eski soruları gündeme getiriyorsunuz tekrardan en azından okuyun hanfendi götürmüş zaten veterinere

Anonymus827062

Korku ve endiseye kapılmayın bir şey olmaz. Zaten icmez de. Koklamis ya da yalamistir. İsteseniz dahi iciremezsiniz. Paniğe gerek yok.

Anonymus827062

Hayvanlara uygulanan parazit ilacindan tedirgin olmuyoruz da hiçbir zarar vermeyecek çamaşır suyu korkutuyor! Kirli bir suyu içilebilir hale getirmek için içerisine bir kaç damla saf çamaşır suyu damlatilarak mikrop ve bakterilerin yok edildiğini bilmiyorsunuz demek ki;)