Siparişlerim Kargoya Verilmemiş

Mia2021

Dün Belli bı saat aralığında sipariş verirsem bugün kargoya verilecekti o yüzden sipariş verdim fakat akşam oldu verilmedi. Sebebi nedir? Acaba

6 CEVAP

edadnmzr

Evet ya uygulaması olsaydı çok iyi olurdu gerçekten

edadnmzr

18.30 a kadar zamanı var bugün verilir merak etmeyin

Mia2021

İnşallah canım veterinerimizin tavsiye ettiği mamaya geçtik elimdeki bitmeden karıştırarak alistiricam o yüzden çarşambaya kadar gelir inşallah gerçi Van dayım cumayı bile bulur 😊

edadnmzr

Petlebi kargoya vereceği saate göre sipariş girdiğinizde dedikleri gün 18.30 a kadar kargoya veriliyor. Ama size gelişinin uzunluğu kargoya bağlı tabii 😊

Mia2021

Evet kesinlikle öyle ben petlebiyi bu konuda tebrik ediyorum herkes çok memnun sürekli alışveriş yapacağım bir uygulama yeni keşfettim ama iyikide kesfetmisim keşke Google Play' Store gibi uygulaması olur 😊 daha kolay olur herşey

Mia2021

Bence artık olmalı . 😊