Mavi Rus Kedisi

reinefee17

Yaşadığım yerde biri yetişkin olmak üzere üç tane mavi rus kedisi var nadiren rastlıyorum besleme şansım olmadı ama onları besleyen bir teyze var bu cins kediler hakkında hiç bir fikrim yok bu kediler cins kedi grubuna mı giriyor sokağa bırakılmış olabilirler mi

8 CEVAP

edadnmzr

Mavi rus ise cinstir tabii ama ender bulunuyor mavi ruslar pek sokağa bulunmaz ama insanlardan her şey beklenir. Gri tekiri mavi rusa benzetmiş olabilir misiniz?

edadnmzr

Sokakta bulunmaz olacaktı.

Cennet29

Mavi rus kedisine çok çook benzeyen gri tekirler var. Muhtemelen onlardan gördünüz 😊 cins kediyi sokakta bulamazsınız. Yüksek fiyatlara satılıyorlar çünkü MALESEF.

Cennet29

Mavi rus kedisine çok çook benzeyen gri tekirler var. Muhtemelen onlardan gördünüz 😊 cins kediyi sokakta bulamazsınız. Çünkü yüksek fiyatlara satılıyorlar MALESEF.

Lils

Mavi Rus dünyanın en nadir cinslerinden kimse sokağa atmaz. Gri tekirdir o kediler

reinefee17

Kediyi ilk gören ben değilim kardeşim ilk önce ben de sizin gibi düşündüm ama kendim gidip gördüm mavi rus kedisi üstelik yavrusunu da gördüm besledim cinsiyetini bilmiyorum ama

reinefee17

Kedinin fotoğrafını paylaştın rica etsem bakabilir misiniz?
Ben mavi rus kedisi olduğunu düşünüyorum ama şimdi siz öyle söyleyince tekrar düşündüm yanılmış olmayayım

reinefee17

Fotoğrafını paylaştım sanırım kırma bir kediymiş