Kedinin Cinsi Ne?

reinefee17

Sokakta gördüğüm bir kedi cinsi nedir?

14 CEVAP

NorthNight

Çene ve yanak şeklinin V keskinliği, bir önceki sorunuzda dediğiniz gibi banada mavi rus kedisi olduğunu düşündürdü. Ama sokakta olması enteresan geldi, nadir oluyorlar ticari kaygı güdenlere kalsa bunu sokakta bırakmazlardı 🤔

izmirle

Sokakish Shorthair

teddybal

2 ay yazmissiniz yeni gördüm. Aslında hepsi yuvalanabilir, üçünün toplu fotoğraflarını çekip tek bir ilana koyabilirsiniz, belki bı mucize olur öyle görünce 3ünü birden sahiplenirler, inşallah olur :)

reinefee17

İki tane de yavrusu var ben yavruların birini gördüm birini besledim bu kediyi bir kez arabayla geçerken gördüm fotoğrafı kardeşim çekti cins olduğunu bugün öğrendim zaten

Muezzabalim

Safkan mavi Rus değil ama kırma bir kedi belli ki çünkü safkan mavi Rus bir kediyi sokakta görmek zordur

reinefee17

Kırma kedi ne oluyor?
Hiç bir fikrim yok ben mavi rus olabileceğini düşündüm

edadnmzr

Mavi Rus ve başka bir cinsin çocuğu yani sizin attığını kedi. Kırma oluyor o şekilde. Yüz hatlarıyla bana da mavi rus gibi geldi. Bu cinsi sokakta görmek zor ama biri alıp bıraktıysa sokağa zaten çocukları da olmuştur bu kedinin. Yazık günah gerçekten 😔

teddybal

Fotoğraflarını çekip ilan açsanız çok kolay yuvalanırlar aslında ama yavruları küçük mü daha

reinefee17

Bu kediler yaşadığım yerde ama sürekli gördüğüm kediler değil ben sadece bir kez gördüm kardeşim de çok nadiren görüyor ilan açsam bile kediyi biri istediği sürece bulmam imkansız şuan yaşlı bir teyze tarafından bakılıyorlamış yavruların birini gördüm sadece ikincisi yine bulunduğum yerde ama saklanıyorlar

Aynısından bizim burda da var. Bazen geliyor, tavuk verdim geçen, ben tavuk yemem dedi gitti.

Warriorsans

Bana bildiğimiz tekir kedi gibi geldi. Aynısından bizim buralarda da vardı 2 kardeş.

reinefee17

Çocukları var iki tane birini gördüm 2 aylık taş çatlasa 2 buçuk vardır gerçekten üzüldüm ben sokak kedisi olduğunu düşünüyordum

reinefee17

Ben yavrularının birine yaş mama verdim seve seve yedi

reinefee17

@Warriorsans Ben de cinsini bir türlü anlayamadım kırma ya da mavi rus kedisi olduğunu düşünüyorum bir kez gördüğüm için emin olamıyorum ama tekir kediye hiç benzemiyor ama bilgili olmadığım için sizin söylediğiniz doğru olabilir