Petlebi Kutularından Kedi Tüneli

edadnmzr

Merhaba 🐾
Kedime petlebi kutularından kedi tüneli yaptım sizinle de paylaşmak istedim belki yaparsınız 😂

Petlebinin 5 Desilik 2 kutusunu birleştirdim kestiğim parçalardan da kutu kedimizin gözlerini, kulaklarını, burnunu, kuyruğunu yaptım. Bıyıkları için de süpürgenin kıllarını kestim 6 tane :D

Benimki 5,5 kilo olduğu için içine girdiğinde pek hareket edeceği bir yer kalmadı 😂 sizin de öyleyse daha büyük kutulardan yapabilirsiniz.
Bir de Yumak Bey kutu kedimizin kuyruğunu rahat bırakmıyor 🤦🏼‍♀️

19 CEVAP

Renklipati

Çok güzel olmuş güle güle kullansın,dediğiniz gibi büyük ve bazan uzun kartonlar oluyor onlarda güzel olur

Warriorsans

Ay harika olmuş güle güle kullanın hemen yapmak isterdim ama şans karton kutu yemeye bayılıyor o yüzden böyle bir şey yapamam ösmsmmd

simbakedi

ben de cok begendimm❤️❤️ @Warriorsans gibi benimki de karton yedigi icin asla deneyemem maalesef, zaten sigmaz da 7 kilo hskshdjs

D-O

Yaaa süper olmuş :) tam kedilerin bayılacağı şeyler hem tünel hem kutu. Benimki de karton yiyor o yüzden yapamıyorum.
Kedi oyun halısı aldım, suzionline storysinde göstermişti, kedim de sevdi ama oyunu bırakıp çoğunlukla içinde uyuyor :D

D-O

Ürün geçici olarak temin edilemiyor diyor sanırım tükenmiş :(

“Bypet Cat Hills İnteraktif Kedi Oyun Alanı ve Saklanma Tüneli” yazarsaniz n 11 sitesinde gosteriyor. Ben 94 tlye almıştım

teddybal

Oyun halısını kendi yapanlar da varmış Suzi göstermişti, mantığı anlaşılırsa kolay görünüyor aslında, ama ben hiç incelemedim. Tabi uğraşmak da zor diy ile direk almak daha güzel :D

D-O

@teddybal Aslinda annem de gorur gormez ben bunu yapardim dedi :D
Kumaşı keçe alti duz kece hali gibi ustunde delikli kece hali var ve cirt cirtlarla yapistirip acabiliyorsun. Gercekten basit bir sey, yapilabilir, ama almak kolay geldi bana da :)

NorthNight

Bizim kedi kız karton yemiyor çok güzel oynar ama benim 2,5 yaşında oğlum bunu hiç acımaz yer 🤣

Ellerinize sağlık🌸

Gimlihanim

Ellerinize sağlık 😊

edadnmzr

@Renklipati @Gimlihanim çok teşekkür ederiz 🐾❤️

Hilalkoca

Ne kadar güzel olmuş ellerinize sağlık, Yumak Bey güle güle kullansın. 💙

edadnmzr

@Hilalkoca çok teşekkür ederiz 🐾

edadnmzr

@simbakedi galiba benimki de kuyruğu yiyecek 😂 sizinki karton yemeseydi daha büyük bir kutuyla denerdiniz 🥲

edadnmzr

D-O teşekkür ederimm 🐾 sizinki de mi karton yiyenlerden 😂 oyun halısı nedir ilk kez duydum link varsa atar mısınız bir bakmak isterim ❤️

edadnmzr

@Northnight herkesin derdi başka 😂😂