En İyi Mama ?

ferityiigit

Staffortterier cinsi yavru köpeğim var acana puppy junier kullanmak istiyorum ama tavuklu oldugu için içimde şüpe var normalde hep kuzu etli mama kullandım aciiil bi yardıım.??

8 CEVAP

Cotontzu_Siri

Bence instinct raw boost veya orijen puppy large breed kullanın. tavuk sıkıntı olmaz, alerjisi yoksa tabii

Princess_Lady

Orijen olabilir biz memnunuz

Paw_Paw

Kuzu etli mama kullandım derken hangi markayı kullandınız?
Acana değil de orijen daha iyi olur puppy large breed kullanmalısınız ancak tavuksuz bir yavru mamasi bulmamazsiniz (kaliteli) olarak:)

GoldenOdin

Bence kullandığınız mama gayet iyi tavuklu olmasından korkmayın ne de olsa Acana kullanıyorsunuz :)

Princess_Lady

Tavuk tüy dökümü yaptığı için mi Şüpheniz var ?

ferityiigit

Bugüne kadar hep kuzu etli yedirin dediler bana oyüzden bi şüpe oluştu bende orjinde çok phalı geliyo bana

Cotontzu_Siri

Bu olabilir

Paw_Paw

Daha once ne kullandığınızı söyler misiniz