Meo Türkiye Çekiliş Saçmalığı

Lils

Meo Türkiye çekiliş yapmıştı ve açıklandı. Kazananların birkaçının hesabını tanıyordum. Diğer birkaç etikete de baktım hepsi blog hesabını. 97 binlik, 46binlik, 15binlik, 2 binlik hesaplar hep. Çoğunluğun bu şekilde influencer çıkması çok saçma bence. Rastgele seçilen herkes mi ünlü? Bütün hesapları incelenedim ama göz atınca minimum 2k gördüm.

6 CEVAP

simbakedi

tanitim yapmaya calismislardir. sansa hepsinin blog cikmasi imkansiz yani. influencerlarin da katilmasi cok sacma, zaten hepsine ya hediye gidiyo ya da oradan para kazanip alabiliyorlar. bari odul mamalarina goz dikmeselermis hshdkshshd belki de marka soylemistir bastan bellidir sonuc belli mi olur🤷🏻‍♀️

Gimlihanim

Bazıları benim de bildiğim sayfalar. Bilemedim. Bana da saçma geldi. Tanıtım amaçlı yaptılar sanırım 🤷🏻‍♀️

NorthNight

İnstagramda düzenlenen çoğu çekiliş güvenilir değil zaten pel şaşırmadım. Etkileşim almak için yapılmıştır.

dilanbulent

Gerçekten ihtiyacı olan insanlar yerine böyle zaten sürekli hediye alan insanlara yollanması çok saçma harbiden

Lils

*bütün hesapları incelemedim olacak

Warriorsans

Büyük ihtimalle tanıtım amaçlı yaptılar ama bunu önümüze çekiliş diye sunmaları hiç hoş olmamış. Zaten bu hesaplardan çoğuna ücretsiz mama gidiyor. Keşke ihtiyacı olanlara çıksa çekilişler..