Traş 2 ?

akitalove

Kızıma kedi traşı ettiricem kizim biraz cazgirdır yani makinenin sesini duysa korkar o yuzden uyutturupta tras edilsin de istemiyorum cok kotu seyler duydum cunku veterinere ne dersem uyutmadan yapar traşini acaba ?

8 CEVAP

Cotontzu_Siri

Pet kuaföre veya başka veterinere yaptır. Hem kendi veterinerin de mesajı alır tıraşlı görünce.

dollfacepersian

Ben 4-5 santim kalacak şekilde anestesiz tıraş yaptırmıştım. Çok zorlandı ve baldırınız iç kısmını makine kaptı. Ben eve gelince fark ettim ve hemen aynı gün veterinere götürdüm.Çok sorun olmadı yarası fakat gerçekten hayvanı zorlayan bir iş. Anestesiz ayrı dert anestezili ayrı dert. Umarım hangisi olursa olsun sorunsuz olur

Cotontzu_Siri

Ben hiç sorun yaşamadım. Siri çok uslu durdu. Sonrasında da bayağı rahatladı.

akitalove

Avrupa yakasinda bildiginiz bi pet kuafor varmi peki ?

akitalove

Sizce birde fiyati nedir ?

Paw_Paw

Lütfen tras ettirmeyin siz kopeginizi hep ediyorsunuz ama o çok zararlı sizin saçlarınızı uzadıkça kazısak? Yani onun da hissettiģi duygu tamamen aynı

Princess_Lady

Bu işi iyi yapan bir pet kuoförüne yaptırabilirsiniz.

akitalove

Ben kökünden kazıtmıyorum zaten sorumda söyledim kedi traşı diye yani kedinin tüyleri gibi olucak tras oldugunda :)