İçinizi Isıtacak (Güncel) Bir Fotoğraf Bırakıyorum :)

buusracikk

Anı ölümsüzleştirmek ve sizlerle paylaşmak istedim ❤

18 CEVAP

mrvcbcgl

Ay MasAllah bunlar kardes mi sevgili mi🤭🤭🤭

bloodyluxury

Haftanın yorgunluğuna çok güzel geldi, teşekkürler paylaştığınız için :)

D-O

Cok tatlilar :)

buusracikk

@ummsukufe bu yavruların annelerine bakıyordum ben hamileyken hem sokakta hem evde. Doğumu evde yaptı 3 yavrusu oldu birini çok yakın arkadaşıma sahiplendirdim diğer ikisi bende. Anneleri 1 aylık yokken bıraktı yavruları daha gözleri açılmamıştı süt tozuyla besledim hepsini veteriner yaşama ihtimali vermedi hiç birine annesiz oldukları için. İç parazit hastalığı geçirdiler veteriner hep ölecekler diye bekledi ama Allah'a şükür iyileştiler :) şuan 8 aylıklar gayet sağlıklılar şükürler olsun 🥰

Zegodogo

Yaaaa yerim onları

mrvcbcgl

Yaaa ikiside coook farklı cok guzel😍🥺

Mia2021

Ya çok tatlılar Maşallah 🥰🥰🌺

pablopicasso

Oyyy minnoşlar😸😸 Tüyleri kadar sağlıklı ömürleri olsun🧿🧿🧿🧿🧿

drybean

maşallah yavrucuklara :)

edadnmzr

Çok tatlılarrr maşallah 🧿❤️

Gimlihanim

Maşallahh onlara 😍😍 Mutlulukları, huzurları daim olsun inşallah 🙏🏻

Renklipati

Çok tatlılar maşallah insan gibiler sanki sarmaş dolaş uyuyorlar Allah sağlık versin ikisinde 🙏🙏❣

Warriorsans

Ah maşallah nasıl da güzeller 😻😻😻😻

Oqrenerde06

Maşallah hikayesini biliyorum ben instangramdan :( çok tatlılar kıyamam ben onlara poncikler maşallah size

UmmSukufe

Çok tatlılar maşaAllah kardeşler hep böyle bağlı mı olur birbirlerine :') yerim yaaa. İnstagramdaki hikayeleri nedir 🙈 çok merak ettim :)