Kedi Nasil Uzaklastirilir

dedo34

Merhaba evde cok sakin bir goldenim var ama kedilerle pek arasi yok isin kotu tarafida balkonum kedi ile dolu gene sorun yok ama bu kediler gece kavga edip bagirinca bizimkide dikilip karsilik veriyor seslere apartmanda oturuyorum ve isin kotusu kiraciyim evimdende memnunum evimden olmaj istemiyorum ben bu kediciklere zarar vermeden nasil uzaklastiririm kedi kovuch spreyler ise yaramadi

2 CEVAP

akitalove

Sirke , limon suyu , kolanya denebilirsiniz hic birisi olmadi ise köpeginizin tüylerinden serpistirin biraz biraz :D

akitalove

Limonda deneyebilirsiniz