7 Aylık Erkek Kedim Sürekli Mırıldanıp Miyavlamaya Basladi

milkans

Merhaba 7 aylık erkek kedim son 1 haftadır sürekli mırıldanıyor miyavlıyor eskisine nazaran daha çoğaldı neden olabilir acaba dişi arayışındamı acaba

7 CEVAP

D-O

Evet buyuk ihtimal ondandir, en yakin zamanda eger sagligi tahlilleri de iyi cikarsa kisirlastirin
Yakinda koku birakmak icin eve cis yapmaya baslayabilir

bloodyluxury

Merhaba,

Kızgınlık dönemine girmiş olabilir. Benzer durumu ben de yaşamıştım. Tecrübeli arkadaşlar da yanıtlayacaklardır.

edadnmzr

Yavaştan kızgınlığa girmeye başlamış gibi, iyice kızgınlık belirtileri olmadan (koku bırakma, agresiflik) bence kısırlaştırın. O dönemi yaşayıp stres olmasın.

bencede kızgınlık benim oğlum da inanılmaz bağırıyordu geceleri özellikle hatta tuvaletindeki idrar kokusu inanılmaz artmıştı bunun sebebini sorduğumda ise sokaktaki dişi kedilerin kokusunu aldığı içinmiş geçen hafta salı günü kısırlaştırdık bağırmalar kesildi sakinledi bence sizde kısırlaştırmayı düşünebilirsiniz

Warriorsans

Kızgınlık dönemine girmiş olabilir yada başka bir sorunu olabilir. En yakın zamanda tahlillerine vs de bakarak kısırlaştırmanızı tavsiye ederim

Muezzabalim

Kızgınlık dönemine girmiştir muhtemelen bizimki de 7 aylıkken girmişti o döneme özellikle geceleri yüksek sesle ve koridorda bağırıyor ara ara

izmirle

Evet hayatının kadınının arayışı içerisinde