Arkadaşlar Lütfen Bakar Mısınız

cerenruya

Arkadaşlar erkek kedim 1 senedir kısır yaklaşık olarak. Bu sıralar nadiren de olsa çiftleşme hareketi yapmaya başladı. Haftada bir falan aklina geliyor. Az önce kitabima şeffaf kokusuz bir sıvı bıraktı bir de, acaba neden olabilir? Yasayan var mi

9 CEVAP

Aysenuraslan2

Kedinizi geç mi kısırlaştırdınız ? Geçten kastım kızgınlığa hiç girdi mi?

Aysenuraslan2

Çiftleşme hareketi yapması o kadar anormal gelmedi bana açıkçası. Ama şeffaf sıvıya anlam veremedim, veterinerinizle paylaşın bence bu durumu.

Mia2021

Arkadaslar Lütfen bakarmisiniz yerine Kedimi 1 yıl önce kısırlastirdm şuan ciflesme hareketi yapıyor diye acsaydin soruya girip bakarlardi kuzum bende önceden senin gibi açıyordum beni biri uyardı sonrasında 😊

Palyaco

Hiç normal deyil kısırlaştırma işleminde bir hata yapıldığı bariz belli oluyor

cerenruya

Üzerimde polar pijama takımı var j zaman giysem bu pijamaya yapıyor. Kolumu tutup çiftlesme hareketi yapıyor

cerenruya

Erkek kedi olunca 8 aylık olmasını bekledik bu tarz belirtileri vardi ama operasyondan sonra kalmamıştı tekrar ediyor şu an cok nadir oluyor

cerenruya

Güncel

cerenruya

O şekilde de başlık açtım bakmıyorlar maalesef :)

mommymercury

Farklı bir hekime kontrole gitmenizi öneririm, kısır bir kedide şeffaf sıvı anormal bir durum.