Mama Önerisi

Yazgi17

Biliyorsunuz ki artık doğru düzgün kedi maması alabilmek çok zor fiyatlar tavan yapmış durumda o yüzden nd mamayı bırakmak zorunda kalıyorum iki günlük mama arayışımın sonucunda sizlerinde görmüş olduğu mamayı buldum daha önce kullanmış olan varsa eğer lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin veyahut başka ekonomik mama tavsiyesi olan varsa belirtirse çok sevinirim

9 CEVAP

Palyaco

Yerli mama içerisinde en iyi mamadir içeriğinde et orani gayet iyi

Pikapru

Merhaba ben de arkadaşların önerisiyle kısır golosi aldım 7.5 kilosu 250'ydi mar ka mama'da. Bugün gelecek henüz deneme fırsatım olmadı. Ama en azından çok olmasa da içeriğinde gerçek et bulunduruyor. İçerikten memnunum fiyat/performans açısından

Gofrettiin

@Pikapru içeriğine baktım şimdi güzel gözüküyor, deneyimini bizimlede paylaşır mısın :)

Gofrettiin

@Pikapru bu arada ********* da SKT tarıhıne bak canım SKT:1,01,2022 yazıyor bilgin olsun

duman_cat_world

Mycat doğru dürüst yorumu yok benim güvenimi kazanamadı henüz. Ben N 11’deki indirimden Exclusion ton balıklı aldım kargo daha gelmedi, gelince Acanadan Exclusiona geçeceğiz😻 Tavsiye ederim Exclusion’un içeriği, protein yağ ve lif oranı, verdiği vaadler hoşuma gitti🙏

Bu mama bana çok merdiven altı geliyor başka mama eminim bulursunuz. Mycat in fiyatını bilmiyorum ama golosi veya brit premium u da incelemenizi öneririm

Pikapru

@gofrettiin 01.06.22 yazıyor şimdi baktım teşekkürler yine de :) tabii ki paylaşırım olumsuz bir etkisi olmazsa daha kaliteli bir mamayla karıştırıp vermeyi düşünüyorum ilerleyen zamanlarda. Artık güç yetmiyor maalesef :(

Pikapru

@gofrettiin merhaba golosi'yi deniyoruz birkaç gündür. 5 kedim var hepsi de yedi. Tanecik boyutları da iyi öyle büyük değil. 4 kedim bahçede birisi evde dolayısıyla dışkı durumunu bahçedeki çocuklarım için pek gözlemleyemiyorum ama evdekinde henüz bir problem göremedim. Bakalım umarım etkisi iyi olur

gizemesersoy

ucuz mama uzun vadede yüklü veteriner ile maddi manevi masraf çıkarır ne yazık ki. çok aşırı zorlamayacaksa kendinizi biraz kasıp nd ya da alamasanız da proplan vs bakabilirseniz çok iyi olurdu.