Kediden Tokat Yemek

Besteyzc

Kedimden tokat yedim size de oldu mu😂 güzel güzel seviyordum gözleri kapalıydı sonra kardeşim geldi o sevmeye başladı sonra ben tekrar severken elimi ısırmaya başladı sonra oturur şekilde durdu patisini kaldırdı ve yüzüme bildiğin tokat attı 😂 bu kedi niye böyle yahuu

8 CEVAP

edadnmzr

Evet bizimki bir şeye kızınca yanından geçerken de patlatıyor 😂
Çok fazla sevince böyle oluyor kuduruyorlar ya da istemiyorlarlar örneğin kediniz 5 dakika sevdiriyorsa siz 3 dakika sevin çünkü 5 dakikadan sonra ısırmaya başlayacak 🐾

teddybal

Sabah yediğimdir.. :D

teddybal

Benimki de yatarken yanıma geldi, burnunu burnuma dayayıp mırmırlamalı sevdirme seansı yaptı, en sonda da durup dururken patiyi salladı yüzüme ve mauvv dedi kaçtı, gerçekten hiçbir şey yapmamıştım :')

Cennet29

Hahahahahahaha 😂😂😂😁😁😁 benimkide beni yumrukluyor. Özellikle tırnaklarını keserken falan. Bende artık o derin uykudayken tırnaklarını kesiyorum 😁 birde kucaktan nefret ediyor eğer zorla alan olursa yumruk tekme tokat Allah ne verdiyse dövüp iniyor

Mia2021

Ben Tokat değilde ayaklarıma zıplıyor iş yaparken tencereyi düşürmüştüm baya ses oldu üstüme atladi 😅 ses yapma der gibi bazen patisiyle vuruyor bana 😅 ama hiç tokat yemedim 😅😅

Besteyzc

Bu kediler değişik cidden normal duruyordu seveyim bi dedim daha sevmeden elime daldı ısırmaya çalıştı manyak 😂

BurcuKaya0

Koltuğun başına çıkıp yanıma geliyor koşa koşa. Sonra başıma bir tane vurup kaçıyor.🐱🤭😸

Warriorsans

Koltukta oturuyordum şans da koltuğun tepesindeydi bir anda geldi 2 Tokat attı ne olduğunu anlayamadan kaçtı ödösmdm