Göz Bakımı

miasugok

Aslında bio pet active kedi ve köpekler için olan göz temizleme losyonunu kullanıyordum ama gözüne kaçırmamaya çalışarak sadece çapaklarını alıyordum. Bu sabah romeonun sağ gözüne tütü kaçmıştı. Elimle almaya çalıştım ama çok ağladı. Göze de gönül rahatlığıyla damlatabileceğim ve temizleme işlemini de yapabilecek ürün öneriniz var mı?

9 CEVAP

martha

ben de biopet active kullanıyorum. :) ilk aldığımda benimkinin de gözünde tüy vardı hiç bir şey yapmadım sonra kendi kendine çıktı. eminim romeo'da ki de kendi kendine çıkar :)

miasugok

Hahaha tabi annesi durur mu zorla çıkarmış :) valla çıkardım biraz bağırdı ama öyle dursun istemedim:( bi dahakine müdehale etmem. Ya ürünün arkasını okudunuz mu göze kaçmasın diyor sanırım hem göze damlatılan hem çapak temizyelen damlalar da var

martha

bilmiyorum öyleleri var mı başkaları bilgilendirir birazdan :) ama geçenlerde bir şey farkettim pamuğu sıcak suyla ıslattığımda gözündeki lekeleri çok daha iyi çıkardı bu ürüne göre

miasugok

Sağ gözüne TÜYÜ kaçmıştı olacak:)

miasugok

Yarın sabah da öyle deniyim peki bir şey daha soracağım siz hiç marthanın gözünün yandığını hissettiniz mi bu üründe

martha

hayır yandığını sanmıyorum, zaten ben pamuğu göz kenarına değdirdiğim an gözlerini kapatıyo bitene kadar açmıyo gözüne girdiğini düşünmüyorum:D

miasugok

Arkadaşlar romeo hala bio pet activele barışmadı. Az önce de gözlerini sildim şuan ağlıyor :( yanlış mı yapıyorum acaba? Pamukla sildiğim için pamuk canını acıtıyor olabilir mi? Bu işlem için başka bir ürün önerisi olan var mı?

SelinTuksal

ya bio pet active gibi kimyasal kullanmak yerine biraz çaya batırıp temizleyin, hem deoğal hem işe yarıyor.

SelinTuksal

*pamuğu çaya batırın