Kedim Miyavlayıp Duruyor

Z1n3d

Kedim gece gündüz miyavlayıp duruyor. Daha 8 aylık kızgınlığamı girdi acaba ama miyavlamaktan başka kızgınlık belirtisi göstermiyor

11 CEVAP

Mia2021

Miyavlamadan çok yemek yemez huysuzlasir size saldırır gerçekten bu süreç zor geçebilir veteriner hekiminize gidin Kisirlastirma işlemini yapın .

Z1n3d

Yok :D yemek yemeden yapamaz o yiyor biraz yalanıyor gene başlıyor

edadnmzr

İştah eksikliği olmaya başlayacak şu an olmuyor. Sevdiğinizde poposunu kaldıracak çiftleşme hareketleri yapacak ama çok bağıracak ve çok stres olacak. Dişi kedi kızgınlığı ortalama 10 gün sürer genelde sonra tekrar başlar. Şimdiki kızgınlığı bittiğinde tekrar başlamadan kısırlaştırmalısınız

mrvcbcgl

Benimde 9 aylik erkek kedim var veterinerimiz 13 14 aylıkken yapılmasını uygun buldu bu yaz girmeden İnsAllah bende kisirlastiricam oglumu🥺

Mia2021

Onun için kızgınlığa girmesi ciflesmesi gerektiğini gösterir sağlık açısından onun için kötü bu yüzden kisirlastirin lütfen ihmal etmeyin . Kısırlaştırmayi düşünüyor musunuz.

Z1n3d

Tabi kısırlaştıracağım ama şuan değil bidaha kızgınlığa ne zaman girer

edadnmzr

8 aylık kızgınlığa girmek için çok normal bir zaman. Yavaş yavaş diğer kızgınlık belirtilerini de gösterecektir. Bence o dönemi yaşayıp strese girmemesi için erkenden kısırlaştırın.

Z1n3d

Kaç gün sürer bu miyavlamanın geçmesi

Z1n3d

Kaç gün sürer bu miyavlamanın geçmesi

edadnmzr

Kediniz dişi mi erkek mi

Z1n3d

Dişi