Sokaktaki Kedileri İçin Mito Alamıyorum Başka Hangi Mamayı Önerirsiniz?

handeokten

Sokaktaki kedilerimiz için mito kullanıyordum fakat yüksek fiyatından dolayı artık alamıyorum içeriği güzel başka hangi mamayı kullanabilirim? Enjoyun tavuklusunu aldım hiç beğenmediler yemiyorlar lütfen yardımcı olun?

5 CEVAP

Balıklı paw paw, severek yiyorlar. Enjoy'a ve Mito'ya göre daha uygun. Tabi o da yüzde yüz zamlandı.

Mia2021

Kedilere Legend - Jungle kuru mama olarak. Yaş mamada Pati life - Reflex bazen çok nadir Proline alıyorum.
Köpeklere yine Reflex Legend kuru mama alıyorum yaş mamada çok seçici değilim ama genellikle büyük boy alıyorum hangisi büyükse açıkçası yoksa doymuyorlar

izmirle

Hande hanım elimde kullanmadığım bir mama karışımı var ben işten güçten besleme yapmayı fırsat bulamıyorum vereyim size sokaktaki canlara dağıtın

Warriorsans

Bende mystic mito Micho gibi markaları kullanıyorum ama aşırı zamlanmışlar ama mecbur para biriktirip alıcam 😔 yemiyorlar çoğu mamayı. Allahtan elimde 15 kg mystic var indirimde 30 kg almıştım

Warriorsans

Bende mystic mito Micho gibi markaları kullanıyorum ama aşırı zamlanmışlar ama mecbur para biriktirip alıcam 😔 yemiyorlar çoğu mamayı. Allahtan elimde 15 kg mystic var indirimde 30 kg almıştım