Acana Ve Orijen'in Fiyatlarla İlgili Duyurusud

Aliye87

Duyuruları ektedir.

20 CEVAP

teddybal

@Warriorsans yanlış yazdınız sandım 1,8 kg'dir o dedim, doğruymuş :D 🤍

Aliye87

@duman_cat world Amanın... ☺️🌸

Gmz91910

AA Brit te yaptığı zamı geri mi aldı😮🤭🥳

1,8 kg acana kitten toptan fiyatı 298 TL nasıl bir indirim bu 🤔

Aliye87

@PavelZakhaev galiba her yere bakmak gerek. Spesifik olarak değişiyor.
Böylece kurun zamlara nasıl bahane edildiğini de görmüş oluyoruz. Eğer doların bu düşüşü mizansen değilse sadece mamaların değil her şeyin fiyatının bir %40 ila 45 aşağı çekilmesi gerekirdi. Sahada somut bir gelişme yok hâlâ.