Acana Ve Orijen'in Fiyatlarla İlgili Duyurusud

Aliye87

Duyuruları ektedir.

20 CEVAP

izmirle

Baktılar çark dönmüyor hemen makas değişimi

Renklipati

Çok teşekkürler paylaşım için beklediğim güzel haberi verdiniz acana kullanıyorum hemen bakayım ne indirimler olmuş ❣

simbakedi

yani az önce acana pacificaya baktım 4.5 kilosu 720 tl gibi bir fiyattı, indirim olmasa ne olacaktı çok merak ediyorum. gram altın mı alıyoruz :D onun da bu kadar yüksek olması ayrı acı da neyse akjhsdajkshd

Warriorsans

Bende görünce hemen baktım acana pacifica 4,5 kg 350 TL ye buldum şansa en iyi gelen mama param yoktu bende borçlanarak aldım inşallah orijinal gelir n 1 1 den aldım sahte olursa da iade ederim daha önce kullandığım için ayırt edebilirim diye düşünüyorum

teddybal

Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim, düşecek diye sevindim ama böyle kalmayacağını bildiğim için üzgünüm de.. Teşekkürler haber için🙏

ozanesk

Atlaspet'in distribütörlüğündeki Prochoice ve Brit'de yaptıkları son zammı geri almışlardı, darısı diğer firmaların başına...

Warriorsans

@teddybal okyanuspet isimli satıcıda 373 TL 4,5 kg Papara hesabıyla aldığım için yüzde 5 geri ödemesi vardı 355 e geldi işte iyi fiyat baya. Bide satıcıya sordum 1,8 kg mı yoksa diye hayır 4,5 kg dedi mcmsmd inş düzgünce elime ulaşır 🤲🤲

cat_expert

t ile başlayan sitede 1.8 kg'lik kitten mamada 30-40 tl düşmüş fiyat, petlebi'de değişiklik görünmüyor.

Aliye87

Ben teşekkür ederim. Evet @Renklipati, az önce Instagram hesaplarından duyurdular.

duman_cat_world

Ah be Acana’dan Exclusion’a geçmiş olan ben😩🤦‍♀️

duman_cat_world

Dolar baya düştü umutluyuz bakalım fiyatlardan ama bu sefer de Exclusion artmış... Hangi mamaya geçsem o mamanın fiyatı artıyor yarabbim🤦‍♀️

duman_cat_world

En olmadı 3 ay exclusion kullanıp acanaya geçerim en memnun kaldığım mama şimdilik Acana🦋

Aliye87

@duman_cat_world hatırı sayılır bir indirim olursa Exclusion'dan sonrası için alabilirsiniz. Şimdilik ben de bakamadim henüz ne kadar indirim yapıldığına... Doların suni düşüşü fiyatlara suni olarak bile yansımadı. Mizansen üstüne mizansen..😶

Aliye87

@simbakedi bu indirimin bugünden itibaren geçerli olduğunu yazmışlar. İlginç olan bir diger husus ise "satış noktalarımız" demiş. Belli bir pet sitesi vs denmeden... Yoksa kastedilen her site mi burası net değil, hangi mecranın kastedildiği... Bu ifadeye göre ürünlerini satan veterinerler bile (ki ben görmedim henüz bunların ürünlerini satan bir veteriner n&d var örneğin ama bunlar yok) kastedilmiş olabilir

teddybal

siz diyince fark ettim de cidden hiç acana orijen satan veteriner görmedim, nd satanlar bunları niye satmıyor acaba