Güzel Kızım Firuzem

Mia2021

Firuzemin bebekliği ❤️

4 CEVAP

reinefee17

Maşallah çok güzel o kadar çabuk büyüyorlar ki göz açıp kapayıncaya kadar ben kedimi 4 aylıkken sahiplendim pazar günü 7 aylık oluyor yavrunuz çok güzel tüyğ kadar ömrü olsun🥰

Warriorsans

Maşallah çok güzel o boncuk gözler 😻

Warriorsans

Maşallah çok güzel o boncuk gözler 😻

Mia2021

Firuze ailemin yanında aramızda 1700km var Şubat'ta onun yanına gidicem kardeşim ve annemler bakıyor sadece furize değil Alvin var babası mincir var maya var ama firuzemin annesi yok öldüğü için birde kardeşi de öldü sonradan babam kisirlastirmis sağolsun 😊 çok özledim gözleri değişmiş yeşil olmuş