Kedi Balık Yağı

reinefee17

Kedim pazar günü 7 aylık oluyor bir haftadır balık yağı kullanıyoruz biofeline marka ölçü kaşığı var ama fazla mı veriyorum emin olamıyorum şuan yarım ölçek vermeliymişim 7 aylık olduğunda tam ölçek verebilirmişim günde 2 fıs kadar veriyorum annem az bile veriyorsun diyor ama emin değilim

4 CEVAP

Warriorsans

Günde 2 pompa yeterli olacaktır. Bizde şansa mutamin balık yağından başladık 150 ml aldım 90 TL falandı ama asla o kadar para veremezdim kuponla aldım 19 TL ye geldi 😅 7 gündür kullanıyoruz sanırım henüz bir değişim hissetmedim ama tüy sağlığı için aldım.

Cansuoz1

Ben kedilerime felicia mama veriyorum ama tüy dökülmesi çok oluyor takviye ne verebilirim?

reinefee17

Ben de sanırım başlangıçta fazla verdim çok korktum bir şey olur diye ama iki gündür 2 pompa kadat veriyorum çok seviyor ben indirimden aldım 72.5 gibi bir fiyata geldi işe yaradımı anlamadım kedim şuan yavru tüylerini döküyor

reinefee17

Ben de bu konuda çok bilgili değilim fakat takviye olarak balık yağı kullanıyorum biofeline marka bir de vet's Plus marka balık yağı var tüy dökümünü aza indiriyormuş bir de damla var sanırım