Kedimi Deli Gibi Mutlu Edecek Şeyler

sconnie

başlık biraz acayip oldu ama demek istediğim böyle kedimin çok hoşuna gidecek şeyler arıyorum oyuncak olur yiyecek bir şeyler olur daha önce kullandığınız kedim bayıldı dediğiniz ürünleri yazın istiyorum şimdiden teşekkür ederim

9 CEVAP

Lils

Meo konserve
Schesir konserve
Reflex ödül çubuğu
Tavuk ciğeri
Balık
Bizim favorilerimiz bunlar. Oyuncak olarak ayakkabı kutusuna delik açıp içine ödül maması koymak ilgisini çekmişti benim kedimin. Onun dışında tüylü toplara bayılıyor. Kedilere özel oyuncaklar ilgisini çekmiyor o yüzden masraf yapmıyorum aldıklarım elimde patladı. Artık risk almıyorum oyuncak için evde yapılabilecek Olta, iple koşturma tarzı oyunlar oynuyoruz

BurcuKaya0

Tüylü ya da sesli toplar, reflex ödül çubuğu, yaş mama, ödül krakerlerini deneyebilirsiniz.🐱

BurcuKaya0

Bir de bitmiş peçetenin rulosunu iki yandan içe doğru ay şeklinde katlayıp içine birkaç tane mama koyun. Hem sesi hem de kokusu ilgisini çekip bütün evi turlayabilir onunla.🤭🐱

Palyaco

Oyun olarak balon bayiliyorlar ve tünel ödül olarak meo sıvı puding gimcat capnip multivitamin tavsiyemdir

8Kedyy

kedi nanesi namıdiğer catnip olabilir ya da tüylü oyuncaklara bayılıyorlar veya oyuncak falan değil ama benim kedilerim yanaklarının ve çenesinin okşanmasına bayılıyorr

Gimlihanim

Yaş mamalaaar özellikle tavuklu ve karidesli olanlar favorileri
Me-o sıvı ödül mamaları
Gimcat stick ödülleri
Oyuncak olarak da tünele bayılıyor. Bir de tüylü toplara. Tünelimizin bir yerinde tüylü top bağlı. Ona bayılıyor. Saatlerce oynuyor 😅

hannnngggg

kedi tüneli meo wanpy ciao churu ödüller matatabi cubugu meo ödül birdaha almayı düşünmüyorum gerçi instagramda yaptıkları haksızlıktan sonra kötü bir izlenimi oldu bende, schesir nd yas mamalar kedi oltası ve poşet kedim poşetle oynamaya bayılır

sconnie

catnip döküyorum ama yiyor SPWMDOWKSPWMDK

sconnie

benimki de çok seviyor poşetle oynamayı ama artık vermiyorum çünkü YEDİ