Kızgınlık İçin Sakinleştirici

Sut_lac

Kedim 7 aylık dişi. Kızgınlıga girdi ilk kez dün, iki gün sonraya kısırlaştirma için randevu aldim o süre zarfında sakinleşmesi için ne yapabilirim bir hap varmıs kızgınlık için sakinleştirici, işe yarar mı kullanan var mıdır?

8 CEVAP

Minigimmm

Biofelinenin sakinlestirici hapi cikti. Instagramda hapi kullanan bir kedi sahibiyle konustum memnun kaldığını kizginlikta olan kedisinin sakinlestigini söylemişti.

https://ty.gl/dvylj8yhjc

O marka hakkında bilgim yok ama kızgınlık geçsin diye verilen hormon baskılayıcı ilaçların kedilere çok zararlı olduğunu biliyorum.

beyzagms

Kedi nanesi bi tık da olsa rahatlatıyor

ayays

Kediniz kızgınlıkta ise kısırlaştırma yaptırmayın lütfen. Kısırlaştırma ameliyatları kızgınlık geçtikten sonra yapılmalıdır. Aksi de oldukça zararlıdır.
Ayrıca lütfen hormon baskılayıcı ilaç vermeyin, çok ama çok zararlı.

Gastronom

Kızgınlık bitince direkt kısırlaştırma operasyonu

Gastronom

Kızgınlık bitince direkt kısırlaştırma operasyonu

Gastronom

Kızgınlık bitince direkt kısırlaştırma operasyonu

Gastronom

Kızgınlık bitince direkt kısırlaştırma operasyonu