Kopek Sahiplenme

kediminnos

Merhaba benim 10 aylik bi kedim var. Eve baska kedi gelmesinden hic hoslanmaz tislar hatta. Ve ben bi tane kopek sahiplenmeyi dusunmeye basladim. Acaba kedi ve kopek birbirlerine alisabilir mi? Ya da kedimin tepkisi ne olabilir?

5 CEVAP

gozdecoskn

cinsi ne tekir mi :)

GoldenOdin

Eve yeni kedi gelmesine tıslıyıyorsa köpeğe de tıslıyor olabilir

mia1598

bazıları anlasabilir kedinin kişiligine bağlı. bizimkisi eve 1 günlüğüne aldığımız hasta 2 kediye de saldirdi ama bir tane annesi ölmüş bir minik getirdik onu çok sevdi. yanından ayrılmiyodu. eger güzel eğitim verirseniz anlasabilirler. saldirmaya calistiklarini görürseniz hemen ayırın. zarar görebilirler

KedimVar

İlk deneme olarak bir arkadaşınızın köpeğini getirin. Baktınız aşırı tepki vermiyor alışır.

kediminnos

Evet cinsi tekir