Kedi Çiğ Beslenme

reinefee17

Instagram'da keşfetti karşıma bir marka çıktı tam olarak anlayamadım raw for us sanırım kediler çiğ mamayla besleniyor kuru mama yerine ne olduğunu bilen var mı ya da önerir misiniz

1 CEVAP

simbakedi

cig besleme evet daha iyi ama bence boyle markalar degil de kendi yaptigimiz, icine ekledigimiz vitaminine kadar bizim ugrastigimiz mamalar daha guzel geliyor bana. yurt disinda da insanlar genelde evde hazirliyorlar. tek dezavantaji tatile vs gittiginizde mamayi nasil veriyorsak o sekilde veremiyor olmamiz. hatta evde olmadigimiz surelerde mamayi koyup gideyim diye bir sey de soz konusu olamiyor bozulursa kedi zehirlenir vs bu gibi seyler. kisacasi cig besleme en sagliklisi ama cok zahmetli, kuru mama en sagliksizi ama bizim yasam tarzimiza daha uygun bir sey. suzionline bloguna cig besleme yazip aratirsaniz daha cok bilgi sahibi olabilirsiniz