Pendik Civarı Pet Kuaför

Cotontzu_Siri

Uygun fiyatlı ve iyi bir pet kuaför önerebilir misiniz?

3 CEVAP

bsecnl

bütçeniz nedir

cihat10

Bütçe belirtmemişsiniz fakat ben yine de bir öneride bulunayım köpeğim için petzzkuaför adında anadolu yakası küçükyalıda hizmet veren bir dükkanda traş ve bakım yaptırıyorum ve gayet memnunum https://kopekkuaforu.org/ site adresleri bu kedi ve köpeklere oldukça uygun fiyatlarla kesim yapıyorlar. He birde kesinlikle uyuşturma yapmadan normal bir şekilde traş yapıyorlar bu da oldukça iyi bir şey.

petokulu

Anadolu yakasında en iyi pet kuaför hizmeti veren petzzkuafor.com İnternet sitesinden direk randevu alabilirsiniz.