Kedimin Bacağında Yaramsı Bir Şey Var.

beyzagms

Merhaba kedimin iç bacağında böyle bi yara var. Daha önce mantar oldu mantar aşısı yaptırdık. Sonra tekrarladı kulaklarındakş mantar birisi batikon sür benim kediminkini o geçirdi dedi. Kulağına batikon sürdğm fakat şimdi bacağında böyle bir şey var. Mantar mı başka bir şey mi anlayamıyorum da Gördünüz mğ buna benzer bşr şey daha önce?

8 CEVAP

D-O

Gecmis olsun buyuk bir yara gibi gorunuyor bence veteriner hekimin gormesi iyi olur
Mantarsa veya baska bir sorunsa en iyisi uzmanlarin gorusu ve tedavisi olur diye dusunuyorum

edadnmzr

Tüy dökülmesi falan da olmuş mantar olabilir diyorum emin olmamakla birlikte. Bence de veterinere götürmelisiniz yayılan bir şeyse erkenden tedaviye başlamak en iyisi olur.

pnr_ylmz61

Benim sokakta baktığım oğlumda da çıkmıştı yara oluyor tüy dökülüyor ardından kabuk bağlayıp yok oluyordu sebebini öğrenebildiniz mi acaba nedir bu ?

Warriorsans

Mantar olabilir hekiminize sorun bence. Batikonla silmek mikrop kapmaması açısından iyi olur

Oqrenerde06

Kesinlikle mantar bizimkiler de böyleydi buna benziyordu.

beyzagms

Yarın veterinere götüreceğim bilgilendiririm sizi de

Kesik şeklinde tırnak yarası sanki. Dışarıya çıkış ya da başka kediyle teması var mı? Zaten kedi yaralanınca bölgedeki tüy dökülür.

beyzagms

Merhaba bugün gittik veterinere mantar olmadığını alerji olduğunu söyledi. Alerjide kaşınırken kendilerini yoluyorlarmış. 2 tabe kortizonlu iğne yaptı süreci takip edicez şuan. Ve somonlu mama yedirmek gerekiyormuş alerjisi olan kedilere. Onun haricinde yaş mama dahil hiçbirley verilmeyecekmiş