Kedim Siyah Lastik Toka Yuttu

bobby34

az önce oyun oynuyordu lastik tokayla daha önce böyle birşey yapmamıştı bende elinden almadım oynasın diye sonra bir anda yuttu alamadım ağzından kusar mı sizce

1 CEVAP

Warriorsans

Kedilerin en çok yuttukları şeylerden biri de lastik toka oluyor. Kusma iştahsızlık vs her şey olabilir. Dışkı yada kusma yoluyla çıkmazsa ameliyatla alınması gerekiyor. Geçmiş olsun umarım kusarak yada dışkıyla çıkartır. İmkanınız varsa veterinere gidin. Ne yapılması gerektiğini en iyi hekiminiz bilecektir. Sindirimi kolaylaştırmak için bir süre malt miktarını arttırabilir yaş mamayla besleyebilirsiniz yada zeytinyağı verebilirsiniz. Birkaç gün içinde çıkmazsa kesinlikle veterinere gidin