Bonacibo Maması Kullanan Var Mı? Herhangi Bir Sorun Yaratır Mı?

pnr_ylmz61

Bonacibo maması kullanan var mı? Herhangi bir sorun yaratır mı?

9 CEVAP

edadnmzr

İdare eder bir mama ama uzun süre kullanılmaz. Onun yerine prochoice alabilirsiniz içeriği daha iyi :)

Palyaco

Prochoice 1 tık daha iyi onu kullanin

Lils

Uzun süre kullanımda şikayeti olan müşteriler var ama memnun olan da çok fazla. 3-4 marka dönüşümlü gidilebilir (6 ayda 1 değiştirirseniz mesela) ama sadece bonacibo tavsiye etmem uzun süre. Birkaç ay kullanılabilir. Prochoice daha iyi bence de

dilanbulent

Ben kullanıyorum 1 yıldır. 10 yıl bu mamayla beslenip çok sağlıklı olan kediler de var, 1 yılda hasta olan kediler de var. Biraz şans meselesi bu mama işleri. Asla kötü bir mama olduğunu düşünmüyorum.

pnr_ylmz61

teşekkür ederim :)

AhsenAise

İçerik olarak ortalama ,geri dönüş olarak , tüy dökülmesini azaltıyor ( kısır mama,yavru mama) ağız da ve dışkı da koku olmuyor lakin fiyatları saçma sapan artırdığı için artık tercih etmiyorum,kuru mama kullananların haşlanmış tavuk, yumurta, yoğurt vererek desteklemesi daha uygun olacaktır

Salihaylmz

Bir ay kullandım kedim ve kakasında sorun olmadı ama ailem mama ağır kokuyor diyip bir daha bunu alma dediler :))
Kısa sürekli kullanım için bence iyi
Felicia ile benzer içerikleri var

martuyl

burda okudukklarımdan sonra ben de feliciadn bonaya geçicem sanırım. geçen ay petlebiden aldığım mama 18% indirimle geçen ay aldığımdan nerdeyse 30tl zamlanmış.

ben zaten kendi yediğimin kalitesini düşürüp yavru kediminkini korumaya çalışıyodum ama o da pek mümkün olmayacak sanırım şu koşullarda :)

Chataluck

Prochoice'i daha iyi yapan nedir acaba?