Kısır Kedi Maması İçerik

Caglagng

Merhaba, kedimi kısırlaştırdıktan sonra kısır kedi maması yemesi için çok uğraştım ama hiç bir şekilde yemiyor zaten kuru mamayı çok seven bir kedi değil azar azar yediği tek bir mama var onun dışında yemiyor. Kısır kedi maması ve yetişkin kedi mamasının içeriğine baktığımda yağ oranı dışında çok büyük bir fark göremedim magnezyum, fosfor,potasyum gibi oranlarıda hemen hemen aynı yetişkin maması yemesi bir sorun yaratır mı bilgisi olan yardımcı olabilir mi lütfen?

2 CEVAP

lokiddo

Maalesef kısırlaştırma sonrası kilo alımı çok hızlı oluyor. Bence miktarı dengeleyebilirseniz bir sorun yok ama sanirim ben ayarlayamadigim icin epey kilo aldi sonrasinda mecburen kısır mamaya geçtim

Caglagng

Paket arkasında günlük 50 gram yemesi yazıyor ben 40 gram veriyorum fazlasını yemiyor zaten ama ister istemez bir zararı olur mu acaba diye korkuyorum. Teşekkür ederim cevabınız için.