Kısır Kedi Yaş Mama

reinefee17

Gimcat marka yaş mama almak istiyorum ******'da baktım gimcat marka var ama kısır yaş mama değil alsam herhangi bir sorun olur mu

13 CEVAP

edadnmzr

Kısırlaştırmış veya normal fark etmez yaş mamada istediğinizi alabilirsiniz

reinefee17

Çok teşekkür ederim geçen nd marka yaş mama almak istedim kedim şuan yavru ama stok yapmak istedim yetişkin mamasını hazır param varken vermediler kısır planı yok dediler

Mia2021

Burda farklı markaların kisirlastirmis yaş mamalarinmevcut az önce baktım içeriğini okuyun öyle alın tabiki kısırlaştırılmış bir kediye normal yaş mama almak ne kadar doğru bilmiyorum siz yinede kisirlastirmis mamalara bakın daha güzel markalar da vardır gimcat tan

reinefee17

Sipariş vermemeye karar verdim son kullanma tarihleri yazmıyor ya da ben bulamadım bilmiyorum şuan kısır mamam var zaten teşekkür ederim cevabınız için

Dkd

Yaş mamada kısır ayrımı çok nadir markada bulunur. Ben 1 kez kısır denk geldiyse 5 kez normal yaş mama veriyorumdur. Kuru mama gibi değil yani yaş mamada bu ayrımı yapmanıza gerek yok. Zaten çoğu güzel markanın ayrıca kısır yaş maması yoktur

teddybal

Nd'yi ****** prime'dan alın, tanesi 10 lira, sepete 10 tane atarsanız %10 indirim daha oluyor, ilk alışverişte de 120 lira üzerine 30 lira indirim veriyor.

teddybal

a m a z o n

teddybal

Ben daha yeni aldım ordan dün geldi mamalar, hepsi 2024 skt'li, hasar filan da yok.

teddybal

Sitede yazmıyordu sanırım skt. ama a m a z o n prime satıcısından aldığınız sürece sıkınti yaşamazsınız emin olun.

reinefee17

Çok teşekkür ederim

teddybal

Bu arada Gimcat 24'lü konserve dün t rendyol'da 150 liraydı onu da yazayım dursun belki alan olur :D

reinefee17

O siteden baktım fakat son kullanma tarihlerini göremedim yorumlar çok kötüydü nd marka üzüldüm açıkçası

reinefee17

Rica etsem bana link atar mısınız ben son kullanma tarihlerini göremedim