Kedi Aşıları Sıra

reinefee17

Kedim kuduz aşısı vuruldu sırada karma aşısı var karma aşısı bulunamayan bir aşı eğer o aşı bulunamazsa ondan sonra ki aşıyı mı vurulması gerekiyor yoksa onu vurulmadam diğer aşıya geçemez iyim birde biz bir ay aşı bir ay parazit olarak gidiyoruz ocak ayında karma aşısı vurulursa şubat ayında parazit yapılması lazım şubat ayı içerisinde hem karma hem iç dış parazit yapılır mı

3 CEVAP

Renklipati

Kuduz vurulmuş, şimdi sıra karamada,çoğu veterinere geldi karma Aşı sizinde veterinere gelmiş olabilir..sonrası lösemi Aşı var ve buda isteğe bağlı bir Aşı ben vurdurmadım lösemi gerçi veteriner de hiç Aşı takvimine bile almadı..sonrası zaten hep iç dış parazit diye ömür boyu gidecek..diğer sorunuz aynı anda olurmu evet parazit aşıyla aynı gün karma bile yapılabiliyor..
Sizin anlamadığım her ay hangi Aşı yapılıyor

reinefee17

Bir ay aşı bir ay parazit yapılıyor parazit ve karma aynı gün yapılabilirse iyi olur gerçekten

Anonymus297519

Parazit- kuduz- karma diye biliyorum