Kedım Ameliyat Yarasini Yaliyor

mavisim9797

merhaba arkadaslar. Kedim düm kisirlastirma ameliyati oldu. yanliz o veterinerin bize verdigi boyuna takilan seyi giymiyor sürekli cikariyor. yarasini yaliyor ara sira . gece ona bitane taytan elbise yaptim öyle durdu anca ama oda cok rahatsiz ediyor onu cok tuhaf yürüyor düsüyor. gece hic uyuyamadim 😢 yarasini yalamamasi icin bi öneriniz var mi?

3 CEVAP

edadnmzr

Yakalığı nasıl çıkarıyor ki

mavisim9797

patileriyle cikario bagliyorum oldugu kadar ama yine cikario

Warriorsans

Yakalığı düzgün bağlarsanız çıkartamaz ben kurdeleyle çıkartamayacağı şekilde bağlıyordum. Eğer yarasını yalarsa daha kötü olur. Biraz zor olacak ama sabretmemiş gerek bende gece gündüz uyuyamamıştım çıkartır da yalar diye :/