Kedime Sadece Ev Yapımı Mama İle Besleyebilir Miyim?

Tugceyldz

Kedi mamaları oldukça pahalı uygun fiyatlıların içeriği iyi değil trendline enjoy gibi markalar alabiliyorum ama onları hic önermiyorlar evde tavuk balık pirinç yumurta vs kullanarak mama yapmam dogru olur mu

28 CEVAP

Biri de demiş ki evdeki kedime et pişirsem kaç dk haşlamam lazım vitamini ölür mü diye korkarım. O mamalardaki kuzu eti diye kullanılan kuzunun en işe yaramaz yerlerini koyduklarını, (testislerini vs.) tavukların ibiklerini ayaklarını koydullarını, nasıl pişirdiklerini görse...

Tugceyldz

Aynen öyle. Bide bu mamalar bu kadar uzun süre bozulmadan kalması icinde icine bir suru katki maddesi ekliyorlar

hannnngggg

hayır, nasıl yapacaksınız ki kimyager misiniz formulator mu?

izmirle

Elimde kullanmadığım mamalar var isterseniz yollarım size

izmirle

Ücretsiz herhangi bir ücret talebim yoktur

Tugceyldz

Tesekkurler dusundugunuz icin fazla mamalari sokaktaki hayvanlar yese daha iyi olur evdekiler her turlu doyuyor zaten😊

Tugceyldz

Cevaplariniz icin cok tesekkurler onerdiginiz mamalara bakacagim

hannnngggg

madem cok basit biz salağız zaten mamalara para döküyoruz evde haşlanan et bile beni düşündürüyor herseye böyle basit bakabilsem keske ama beynim o şekilde çalışmıyor ben et kaç derece de haşlanıyor, bakteri üretiyor tüm vitamin ve değerleri kayboluyor ortam yeterince steril degil gibi vs vs ince detaylar düşünüyorum, zaten sizin dediğiniz kuru mamalar oldukça pahalı ben ev yapımı mama ile besleyeceğim bu doğru şekilde mi anladım? bence doğru anlamışım, ee nerde bu mamanın içerisinde taurini vitamini??

Tugceyldz

Ayrica ben kesinlikle boyle yapacagim sizde boyle yapin demiyorum farkindaysaniz sordum yapabilir miyim nasil olur diye

Tugceyldz

Kolay demedim zaten

izmirle

Dandirim mamalar değildi hanımefendi true instinct felan evdekiler doyuyor ama nasıl doyuyor

Tugceyldz

Ev yemegini kastetmedim verdiginiz bilgiler icinde teşekkürler 😊

Pisipiisiicik

Nilsununkedileri pop kadddddaaar haklısın ki 👏🏻👏🏻 sonunda biri doğru cevapları vermiş valla saçma sapan birsürğ yorum okudum şu sorunun altında ya