Kedimin Kızgınlığı Nasıl Geçer

fatmanuur42

meraba kedim dişi 9 aylık kızgınlığa girdi bu 2. girişi ilki 20 gn olmuştu ve iki ügn sürmüştü şimdi ise 5 gün oldu geceleri uyutmuyo ne yapmam lazım kısırlaştırıcam kızgınlığın bitmesi gerekiyomus yardım edermisiniz lütfen

5 CEVAP

SelinTuksal

kızgınlık kendi kendine bitebilir siz bir şey yapamazsınız. veterinerler hap veriyor bazen ama sağlıklı bir şey olduğunu düşünmüyorum biraz sabredin.

fatmanuur42

hap kullanmak istemiyorum çok çaresiz kaldık srekli miyavlıyo :(

Anonymus827062

İlaç vermezseniz yapacak bir şey yok ne yazık ki:( süreleri bir haftadan iki haftaya kadar uzayabilmekte... Sabırla katlanacaksiniz...

SelinTuksal

lavanta yağı biraz sakinleştiriyor.

Dayan kolay gelsin