Kedim Kuru Mama Tanesini Disiyle Kırdıktan Sonra Bir Parcasini Agzindan Atiyor

Mineyza

Merhaba
1.5 yasinda kisir disi kedim
Kuru mamasini agzinda kirdiktan sonra birkac parcasini , kafasini sallayarak agzindan atiyor . Agzina baktigimda hicbir yara disinda bi sıkıntı goremiyorum . Islak mamasıni yerken hic yutamama veya isteksizlik gibi bi sıkıntısı yok . Ama kuru mamayi yerken bir taneyi agzina aldiysa kirip bikac parcasini dusuruyor ve o parcalarda genelde tukuruk kapli oluyo .
Mamasi proplan daha once royal canine ve nd mamaya da aynisini yapmisti . Mama taneleri mi buyuk geliyo ama yetiskin bi kedi yavru kedi gibi de degil . Sizce neden boyle yapiyor

1 CEVAP

benimkide yapıyor onu etraf hep küçük parçalarla dolu düştüğünü görünce yerdekinidr yiyor bence bile bile olmuyordur