Kedim İçin Tüy Yumağı Önleyici Macun Önerisi

aliseyran

Merhabalar kedim 7 aylık erkek tekir kedi, tüy yumağını önlemek için türlü türlü çimler aldım fakat benim fırlama hiç yanaşmıyor.
Belki macuna sıcak bakar vitamin macunlarını severek yiyor zaten, kullanıp memnun kaldığınız kedimi kusturmayacak macun önerilerinize açığım arkadaşlar.

9 CEVAP

Palyaco

Gimcat soft extra malt uygun fiyatlı vest plus hairbal

Warriorsans

Vetsplus malt macununa bakabilirsiniz gayet güzel hemde uygun fiyatlı

Minigimmm

Vetriline markasının maltini kullaniyoruz biz. Memnunuz diskida rastlıyorum tüylere ve seçici olmasına rağmen seviyor bu markanin macununu. Yalniz sadece kliniklerde bulabilirsiniz. Instagram adreslerinden ilinizdeki hangi kliniklere dagitimi olduğunu öğrenebilirsiniz

edadnmzr

Ben de vets plus kullanıyorum gayet iyi fiyatı da güzel

aliseyran

Gimcat soft extra ve vets plus arasında kaldım fiyat önemli değil hangisi daha iyidir

Anonymus297519

Vetriline malt öneririm, veteriner kliniğinden alıyorum🙏🏻

bloodyluxury

Merhaba,

Biz de Beaphar Duo Active Malt kullanıyoruz. Memnunuz. İçeriği şekersiz olursa iyi olur.

Gimlihanim

Fiyat önemli değilse gimcat malt soft extra güzel biz memnunuz. Ama biraz uygun fiyatlı olsun derseniz vets plus da alabilirsiniz.

hannnngggg

önce trixie kullandım benim bebeğim gerçekten keske ben üretseydim diyorum djdjdk dışkısında tüyleri cok net görüyordum saçımı yemiş yerden saçımı da atmış dışkısı ile daha sonra vets plus denedim hiç tüy gormedim her zaman dışkısını inceliyorum görmediğim gibi kedim hiç tüy yumağı da kusmadı yani memnun kalmadım sanki meeh geldi bana şimdi gimcat aldım onu deneyeceğim vets plus kullananlar dışkıda kesin net bir şekilde tüyleri görüp elinizle inceliyo musunuz ben mi farkedemedim yoksa