Kedime Zeytinyağını Nasıl İçirebilirim

bobby34

sindirimini kolaylaştırmak için zeytinyağı vereceğim ama nasıl verebilirim bir fikrim yok

11 CEVAP

Policlal

Mamasının, yaş mamasının üzerine dökebilirsiniz benimki seviyor kaşıkla da verince içiyor öyle deneyin önce isterseniz

edadnmzr

Şırıngayla vermeyi deneyebilirsiniz. Ben tatlı kaşığıyla ağzına döküyorum. Döktürmezse ensesinden tutun o şekilde verin. Yaş mamayla da verebilirsiniz.

e234567

haftada kaç kere verilme gerekiyor

Palyaco

1 tatlı kaşığı haftada 3 kere verebilirsiniz mamasina ekleyerek verin

Anonymus297519

Ben yağsız tavuk haşlayıp içine biraz zeytin yağı döküyorum haftada bir , farketmiyor içiyor. Yaş mamasına da katabilirsiniz.

ben kedim bant yiyince vermiştim bi kaşığa koymuştum içinede minik ödül mamasındsn koymuştum sanki çok güzelmiş gibi zeytinyağınıda çok keyifle içmişti :)

pablopicasso

Kuru mama üzerine, yaş mama üzerine, şırınga ile yandan yavaş yavaş, yada çay tabağına üzerine malt sıkıp kolay gelsin

mommymercury

Şırıngayla verebilirsin, eczanelerde 1-2 lira bir tanesi. Kaşıktan daha rahat olur.

bobby34

merhaba bana özelden mesaj atmışsınız ama size geri dönüş sağlayamıyorum mesaj atılmayı kapatmışsınız eğer açarsanız yazabilirim

bobby34

@e234567

bobby34

bende verdim kaşıkla çok güzel bir şekilde yedi teşekkürler