Nolur Yardım Edin Kedim Uyurken Mırlıyor

LUSY.KİTT

Arkadaşlar kedim bazen uyurken mırlıyor bunun sebebi ney.Ya uyuyor minik bir inleme gibi peki eğer bir daha yaparsa onu uyandırmalımıyım acaba kısa süre inliyor ve susuyor

6 CEVAP

Tugbasszz

Eğer uykuya dalmadan önce mırlıyosa ve uykuya daldığında devam ediyorsa çok normal uykusu derinleşince o kendiliğinden kesilir.

LUSY.KİTT

edadnmzr evet onu demek istedim.Oh yorumdakilerle içim rahatladı cevap verenler içinde teşekkür ederim

edadnmzr

Mırlaması mutlu demek zaten inliyor demeniz de benim kedim bazen uyurken geriliyor o sıra gerildiği için bir ses çıkarıyor acaba onu mu demek istiyorsunuz?

Minigimmm

Uyku sırasında miniğimde yapıyor uyandı sanıyorum ama bakıyorum hala uyuyor belki rüya goruyolardir o anlarda

Korkacak hiç bişey yok mutlu demekki kedin ve insani çok rahatlatan bir sestir

Arzuarslan

Okurken gülümsedim resmen:) Huzurlu bi uykuya dalıyor demek ki. Mırlama her zaman iyi bir şeydir. Benim kızım kolumda uyuduğunda dalana kadar belki 10 dk ses çıkarır mutluluktan.