Bu Ginepig İ Sahiplenicem

Lunasibirya

Arkadaşlar buldum 1 tane rozet cinsi yavru bunu sahiplenmeye karar verdim fakat 50tl sizce alayımmı yoksa başka bulabilirmiyim? Diğerleri 80tl

30 CEVAP

Viomann

Dindar olup olmamaniza kimse karisamaz zaten.Bu arada ben sporcuyum hamburger vs seyler yemiyorum :)

Viomann

Sebze pirinc yulaf et meyve vb seyler yiyorum sadece.

SelinTuksal

arkadaşlar bu forumda dini meseleler konuşmayalım çünkü bu konu çok uzar. ben de uzatmayı düşünüyordum ama vazgeçtim. lütfen bu forumda dindarlık falan konuşmayalım.

SelinTuksal

ben de dindar sayılırım çünkü.

Alpse

Arkadaşlar kafeste besleyeceğiniz hiç bir şeye para vermeyin ben muhabbet kuşu besliyorum kendi evimdeyken hür gezen kuşları şimdi kirada olduğum evde kafeste ben bundan mutsuzum

Lunasibirya

Ben size demedim bende otçulum

Lunasibirya

:D et sevmem yani

Birdaha hamburger yemicemm:D

Lunasibirya

Bende anlamadım nasıl çıktı bu dindarlık konusu :D Yen'i kızımız Selin tatlımı

Lunasibirya

Ginepigden bahsediyorum

Lunasibirya

Ginepigden bahsediyorum

SelinTuksal

ya çok ponçik, bence kendisi gibi adı da ponçik olsun :)))

Lunasibirya

Ben para vermedim ve benim evim bahçeli:) sabah eve salıyorum ister bahçedeler isterlerse evde yani kafeste değiller tek akşamları koyuyorum kafese oda kafes gibi değil zaten villa gibi kocaman ahşaptan ev yaptım;)

Lunasibirya

Neden kirada olunca salınmıyormu?? :(

Alpse

Ben evimin bir odasını onlar için özel yapmıştım ama kiraya çıkınca olmuyor çivi bile çakamıyorsun emanet eve