Bu Ginepig İ Sahiplenicem

Lunasibirya

Arkadaşlar buldum 1 tane rozet cinsi yavru bunu sahiplenmeye karar verdim fakat 50tl sizce alayımmı yoksa başka bulabilirmiyim? Diğerleri 80tl

30 CEVAP

Cotontzu_Siri

Fare olsa ne fark eder. Hepsi can değil mi? Türcülük yapmayın.

Cotontzu_Siri

Evde domuz bile beslerim. Yeter ki muhtaç olsun.

martha

neden almasın

Lunasibirya

O bir fare değil tavşanın bir değişiği yani tavşan soyundan fare ile akrabalıkları yok

Lunasibirya

Yani bencede hamster olsa bile beslerdim ne olcakki senimi yiyecek sanki :D

Lunasibirya

Dindar olup olmamanızda kimse size karışamaz :) zaten yemek günah beslemek değil ! O zaman içine ne konulduğunu bilmediğiniz hamburgeri neden yiyorsunuz onun içinde domuzu geçtim neler neler var!!

Bence hiç alma ama sen bilirsin:/

Çünkü o bir fare bir insan fareyi evinde neden beslesinki

Lunasibirya

Muhtaç olsa demiş :)) bizim evin önü ormanlık Ezgi 5 6 tane domuz geliyor insanlar yemeleri için yemek koyuyor bizim sokaktaki serseriler hemen işe koyulup korkutuyor tabii:D önde anne baba arkada 3 yavru Yen'i doğmuş köpek gibi ormandan çıkıp geliyorlar valla

Viomann

Kim dedi domuz beslemek gunah diye,domuzu sadece yemek gunahtir beslemek degil!

KedimVar

Ben ne domuzu yemenin ne de beslemenin günah olduğunu düşünüyorum. İmkanım olsa beslerdim ayrıca yedim de. Hiçbir hayvanı beslemek günah olamaz.

Fareyimi alacaksın?

Hı domuz mu hani bu neysede:D domuz günah değilmi?? Pis bir hayvan sonuçta kendi dışkısını yiyor

Lunasibirya

Serseriler yani köpekler

Cotontzu_Siri

Domuzu değil, bütün hayvanları yemek günah olmalı bence. Beslemek günah da olsa yardıma muhtaç her canlıyı beslerim. Dindar bir insan değilim zaten. Kurandaki bazı şeylere de karşıyım.