Kedimin Kulağındaki Kızarıklık

kedimin kulağında böyle bir şey fark ettim sizce nedir veterinere götürüp soramıcam şimdilik sıkışığız

4 CEVAP

Mantar başlangıcı
Benim kedimde böyleydi veteriner mantar başlangıcı dedi

Renklipati

Mama alerjisi yada mantar egzama vb.sorun olabilir kızarıklık ve tüy dökülmesi var çünkü, ihmal etmeyin derim mantarsa çok yayılır. Alerji ise en azından mama değişimi sorunu çözer. Çok geçmiş olsun

Mantara benzettim. Bu arada Bella aşırı tatlı maşallah

e234567

mantardan büyük ihtimalle benim kedimde daha kızarık ve kan tutmuştu kaşındığından tırnaklarından dolayı