Kedim Balkondan Düştü Güncelleme

drexssi

Dün kedim 6. kattan düştü, kolu kesilecek demiştim.
Hepinizin iyi dilekleri için çok teşekkür ederim öncelikle. Daha öncesinde tanıdığımız birisinin kedisi 11. kattan düşmüş ve çok iyi bir veteriner önerdi bize. Bizde oğlumuzu oraya naklettik. Eski veteriner kolu kesilecek dediler bizde diğer veterinere götürdük ve şimdi her şey daha iyi. bileğine platin takılacak iç kanaması geçmiş ciğerleri çok iyi. durumu çok iyi. çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için

12 CEVAP

drexssi

Çok teşekkür ederim. Umarım böyle bir acıyı asla tatmazsınız gerçekten çok zor bir süreç 🙏🏻❤🥺

edadnmzr

Çok sevindim gerçekten çok şükür. Acınızı hissedebilmiştim şimdi o kadar mutlu oldum ki. Sağlıklı mutlu bir ömrü olsun ❤️

Renklipati

Çok geçmiş olsun Allah şifalar versin yavrunuza..çok sancılı bir süreç olacak ikinizede sabır diliyorum..yavrunuz hayatta en büyük teselli bu olsun zor süreçte..Allah bir daha yaşatmasın 🙏🙏

Anonymus297519

Çok geçmiş olsun🙏🏻İyi olmasına ve kolunun kesilmek yerine platin takılmasına çok sevindim 💕💃🏻

Jiyansutlac

Çok sevindim kendi çocuğum. Gibiymiş gibi hissettim inşallah daha iyi olur yaramaz minnoşum seni 🤲🏻😘hadi iyileş de anneciğini sevindir

Beat

Çok gemiş olsun acil şifalar dileriz

Gizem8822

İyi olmasına çok sevindim🙏Geçmişler olsun miniğe

çok geçmiş olsun umarım hemen iyileşir💖💖 bu yapılanlarının masrafı ne kadar tuttu? :( her şey çok pahalı maalesef az önce muayene için aradım 125 dediler. umarım çok büyük bir miktar değildir☺️ tekrardan geçmiş olsun

drexssi

eski veteriner 500, ameliyat yapacak veteriner de 4000TL
yine bu fiyatlar iyi daha fazla olsa zorlanırdık

NorthNight

Ohh inanın çok sevindim, aklıma takılmıştı yavrucak. Tez zamanda toparlayıp evine dönsün.
Sizde kış falan demeyin tekrar takın balkon filesini, bu korku bu stres çok zor.

D-O

Kedinizin daha iyi olmasina cok sevindim! Tekrar cok gecmis olsun umuyorum hizli bir iyilesme sureci gecirir ve evine cabucak doner :)

duman_cat_world

İşini bilen bir hekime nakledilmesi çok iyi olmuş, Allah acil şifalar versin yavrumuza🌸😻🙏🙏 Balkon için önlem almayı da unutmayın, sevgiler💙